Tajemství balíku 32


Zdravím! 

Tajemství balíku bylo naposled minulý rok, a tak je nejvyšší čas to změnit... 😀 Poslední dobou se ve mně sváří nerozhodnost, zda unboxingy psát, nebo ne. Ale když se nad tím zamyslím: vás baví, mě baví. Takže... Trochu mi pomohla si tohle ujasnit jedna z věčných debat/diskuzí/hádek, které na tohle téma každou chvíli v Knižních blogerech vznikají. Jen mě trochu mrzí fakt, že někteří jsou schopni kvůli jednomu typu článků zavrhnout celý blog. To je jako kdybych přestala sledovat např. Rodaw jenom proto, že vedle knížek natáčí taky videa o hororech, které mě nezajímají. Nebo Suzanne občasné nákupy kosmetiky. Obě sleduji velice ráda, tak jsem se nad tím jen takto krátce zamyslela.  
Takže ano, balíčky budu rozbalovat i nadále. Kdo nechce, nechť nečte. Nikdo vás přece nenutí.
Teď už však pojďme odhalit tajemství toho nejnovějšího...  

Všimli jste si toho někdy? Já až dnes ☺
 Teď už stejně všichni víte, která to je... 😃


Konečně! Hvězdy nad hlavou od Marissy Meyer 😍 Asi nemá smysl říkat cokoliv dalšího, protože Měsíční kroniky. Pokud jste četli, tak chápete. Pokud jste nečetli, rozhodně přečtěte. A teď se mějte hezky, já si jdu číst 😃


Usínáte u čtení? ☺ Já třeba vůbec. Spíš mám opačný problém.... "Ještě jednu kapitolu a půjdu spát. Dobře, tak ještě jednu... nebo teda ještě jednu, ale ta už bude fakt poslední!" Většinou neskončím po jedné kapitole, ale po jedné ráno. 😄 

To u Měsíčních kronik nehrozí 😂 

Přiznejte se, kdo z vás se jí taky nemohl dočkat? 😃


29 komentářů:

 1. ja puvodne ohrnovala noc, ale uz ji mam taky :-)

  OdpovědětVymazat
 2. zatím odolávám, ale nečetla jsem ještě Winter :)) A jinak rozbalovačky jsou dobré, a koho nebaví ať je nečte, přesně jak říkáš :)) Přeji pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Určitě se k ní brzy dostaneš... a pak už neodoláš :D

   Vymazat
 3. Já téhle sérii pořád odolávám, vždycky ji dám do objednávky, pak zase smažu... Jenže pak čtu samé nadšené články, takže ji zas do objednávky vracím. Ale strašně se bojím, aby mě to nezklamalo. Kyborgové apod. fakt nejsou můj žánr, na druhou stranu se mi líbilo třeba Illuminae, což taky není zrovna moje klasika. No, Leni, asi z mého zmateného komentáře chápeš, jak jsem s Měsíčními kronikami rozpolcená! :) Tobě každopádně přeju, ať si knížku krásně užiješ :) Měj se moc hezky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak zkus nejdřív první díl z knihovny a uvidíš :) Já si však myslím, že se obáváš zbytečně ;)
   Děkuji, ty taky :)

   Vymazat
 4. Můj žánr to není, ale tobě ať se líbí a užiješ si čtení :)

  OdpovědětVymazat
 5. Také ji musím dokoupit, sérii už mám, ale ještě jsem se do ní nepustila :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přeji, ať se líbí a věřím, že nebudeš zklamaná :)

   Vymazat
 6. Knihu už mám taky :) u čtení neusínám, jen u literatury v angličtině - nevím proč, ale dám vždycky maximálně 10 stránek :D . Rozbalovací články čtu ráda, i když je už na bloG dávat nechci. Na co si nepotrpím, je takové to focení krabic a bublinkových obálek, to jsem nikdy nedělala a zdá se mi to divné, ale každého věc, jak si píše svoje články. Každopádně se ráda dívám, co má kdo nového :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už teď fotím jenom jednu fázi rozbalování, většinou tu těsně před koncem. Přiznám se, že dřív jsem fotila kompletní postup :D Ale ta doba už je naštěstí za mnou. Já jsem taky vždycky zvědavá, komu co přišlo :)
   Užij si čtení :)

   Vymazat
 7. Taky slýchám různé názory a přes veškerou negaci mají tyto články velkou čtenost... A jak sama říkáš, kdo nechce, tak ať je nečte... Každopádně, na knížku se chystám a ať se ti líbí! :) Tiše závidím :)

  OdpovědětVymazat
 8. Já už jsem si konečně pořídila první díl Měsíčních kronik, teď se k ní jen dostat, ale i to je krok vpřed, ne? :D
  K unboxingům. Já jsem jednoznačně pro, jen je rozdíl unboxingem a unboxingem. Na druhou stranu jsi udělala dobře, že jsi je zachovala, protože prosč bych měla přestat psát určitý typ článků jenom proto, že se to někomu nelíbí? Když to baví, ať se to dělá, ne? :)

  OdpovědětVymazat
 9. Nádhera! :)
  Rozhodně ji plánuji!! :)
  Mimochodem já zase u čtení usínám okamžitě a strašně mě to štve :(
  Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :)
   Neplánuj moc dlouho, prý je skoro vyprodaná :D

   Vymazat
 10. Moc krásná kniha! :) Taky mi už přišla, ale ještě ji mám v Zásilkovně :)

  A ohledně rozbalovaček - piš, co Tě baví. Jenom tak můžeš psát originální blog :).

  OdpovědětVymazat
 11. Zatím mě tato autorka nějak minula, ale vidím že bych to měla napravit :).
  Rozbalovačky jsou prima, vždycky jsem moc zvědavá co si kdo pořídil nového.
  A hlavně je to každého věc co na svých stránkách uveřejňuje . Tak jen tak dál a nenechat se rozhodit :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář :)
   Já je mám taky ráda, ale trochu jsem se nechala nalomit od těch, co nemají :)

   Vymazat
 12. Moc pěkný kousek :) Přiznám se, že jsem od autorky ještě nic nečetla, ale právě se chystám na Cinder :) Tak snad konečně to zpoždění, co mám s touto sérií, doženu :) Měj se krásně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář :) Věřím, že zpoždění doženeš, ty knížky se čtou prakticky samy :)

   Vymazat
 13. Úplně ti rozumím. Ja mam dokonce připraveny clanek o UNBOXINGU,kdy jsem vyzpovídala nakladatelstvi. Ale uz je psat nebudu. Ja se na ne rada podivam, ale psat uz je nestiham :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzbudila jsi mou zvědavost. Bude článek brzy? :) Já je zatím asi ponechám, a do budoucna uvidím. :) Akorát nejspíš nebudu rozbalovat úplně všechno, ale jen ty hodně očekávané. Což budou tento rok nejspíš všechny, pokud se budu držet svého předsevzetí :D

   Vymazat
 14. Úplně ti rozumím. Ja mam dokonce připraveny clanek o UNBOXINGU,kdy jsem vyzpovídala nakladatelstvi. Ale uz je psat nebudu. Ja se na ne rada podivam, ale psat uz je nestiham :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, vždy mi udělají radost :)

Používá technologii služby Blogger.