Přečteno za červen


Červen je za námi, a tak nastal čas se opět po měsíci podívat, co jsem přečetla.

S Láskou & Gelatem jsem strávila asi tři dny, a pokud váháte, vřele doporučuji, na léto ideální. Hodnotím 5* a recenze tady

Jinak pořád čtu Múzu. Aspoň, že už jsem v polovině... teď už to snad půjde rychle. Nebo taky nepůjde. Celé dny na ni nesáhnu... a nedostatkem času to fakt není. Podobné to bylo s Ódinovým dítětem. Když čtu, stránky ubíhají, když nečtu, absolutně nic mě k ní netáhne. Už zase uvažuju, že se pustím do něčeho jiného...


Ani se nebudu pokoušet to nějak shrnout... doufám jen, že příští měsíc bude lepší.10 komentářů:

 1. Přes léto určitě stihneš víc ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem asi divná, ale přes léto přečtu nejmíň za celý rok :D (tak trochu to svádím na ta vedra) Takže ačkoliv mám teplé počasí ráda, paradoxně se těším, až bude pryč.

   Vymazat
 2. Pěkné kousky :) Lásku a gelato bych si ráda přečetla, vypadá jako ideální letní čtení :) A Múzy se trochu bojím, ale asi jí nakonec šanci také dám :) Hezké čtení i v červenci :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Láska & Gelato je fajn :) Múzu zkus, není špatná, prostě mám akorát blbý načasování. A taky to není zrovna kniha na léto.
   Tobě taky :)

   Vymazat
 3. Červen byl slabý na jaždém blogu, včetně mého, který jsem četla. Naopak léto bude tím nejsilnějším, takže žádná starost, teď to určitě doženeš :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No... moje čtenářská aktivita přes léto klesá na minimum, takže bych si tím moc jistá nebyla :D

   Vymazat
 4. Píšeš, že přes léto toho přečteš málo. Mám to zrovna tak. Sázím na horší počasí na podzim a v zimě :) Od J. Burton na mě čeká Miniaturista, ale zatím se mi do něj moc nechce :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně :) Miniaturistu jsem si teď v červenci taky pořídila, ale nechám si ho až na podzim nebo zimu. Přijde mi (na základě Múzy), že tahle období na něj budou lepší. :)

   Vymazat
 5. Držím palce, ať je to v létě lepší i přesto, že u Tebe patří ke čtenářsky slabším obdobím.
  A když ne v létě, tak na podzim, ono to neuteče, hlavně si to musíme užít :) Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za povzbuzení i za přání, taky se měj krásně :)

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře, vždy mi udělají radost :)

Používá technologii služby Blogger.