Story huntress's blog slaví první rok

Už je to tak, uteklo to jak voda a Story huntress's blog slaví 29.3. (vím, už bylo, čekala jsem, až vyjde Útěk do Mombasy) první rok své existence v internetovém prostoru. A vy všichni moc dobře víte, co to znamená... Přesně tak, bude soutěž! :-) A o jaké knížky si budete moci zasoutěžit? Na pět šťastných výherců tu čeká pět podepsaných výtisků knihy Uvězněni od Dany Šimkové + pro prvního šťastlivce tu bude připraven i (rovněž podepsaný) druhý díl Útěk do Mombasy, který vychází v nejbližších dnech. Také můžete dát like autorčině fb stránce Dana Šimková - Uvězněni a zajistit si tak přísun mnoha zajímavostí. Nebo ho dát mé maličkosti :-) Je to čistě dobrovolné, ale věřte mi, že to Daně udělá velkou radost... a mně taky :-)Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci číst tu příští týden své jméno (přezdívku)?

Napište mi buďto na email lovkyne.pribehu@gmail.com (předmět: Narozeninová soutěž o knihu Uvězněni) nebo do komentářů pod příspěvek:


1. Vaše jméno nebo přezdívku
2. Váš email
3. Knížku, kterou bych si určitě měla přečíst a proč (důvody typu "protože je fakt skvělá" neberu :-P) (a aby to bylo zajímavé, vítězné knihy si opravdu přečtu a zrecenzuji)
4. Odkaz na váš blog nebo youtube kanál (nepovinné, pokud ani jedno nemáte, nic se samozřejmě neděje ;-))


Pravidla:

Soutěž trvá týden, od 28. 4. do 5. 5. (do 23:59)
Vyhlášení bude do tří dnů od ukončení soutěže, výherce budu informovat mailem.
Od okamžiku obdržení informace o výhře má výherce 48 hodin na reakci - pokud tak neučiní, vybírám jiného výherce.
Soutěž je otevřená pro ČR i SR.
Navržená kniha musí být taková, kterou jsem ještě nečetla (o čemž se přesvědčíte tady), musí ji mít u nás v knihovně (zjistíte tady) - dostupné jsou pro mě pobočky ÚK Kobližná, Stará Osada, Vinohrady a Maloměřice. Nebo pokud ji mám doma a ještě jsem se k ní nedostala (zjistíte tady). Prostě se chci vyhnout tomu, že bych si ji musela kupovat. 
Můj čtenářský záběr je široký, nečtu pouze horory a erotické romány. Děkuji za pochopení :-)

6 komentářů:

 1. Moc Ti gratuluji k blogovým narozeninám! :) Už jsem tady také rok, ale ''oslavu'' teprve plánuji :)

  1, SeaBook
  2, seabook04@gmail.com
  3, Na 100% knihu Nocte. V úterý jsem ji dočetla a panebože! To je něco tak dokonalého, neuvěřitelného a něco, co Tě připraví o všechno. Už jsou to dva dny po dočtení a já jsem z ní pořád vedle. Nejen že celá kniha je úžasná, ale ten KONEC! Ten konec Tě porazí a do očí se Ti vysměje se slovy: ,,Ty jsi ale pitomá!''. Rozhodně je to jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla <3
  4, http://seabooklook.blogspot.cz/

  Like na Tvůj i FB paní spisovatelky jsem dala (jako SeaBook) :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všimla jsem si :-D. Děkuji a držím palce v soutěži.

   Vymazat
 2. 1)Sabina Huřťáková
  2)hentiette.anna@gmail.com
  3)Nevím, zda jsi ji nečetla, ale přemýšlela jsem, co by se ti mohlo fakt líbit. Zkus: Imogen Robertsonová - Nástroje temnoty. Je to kriminální příběh z 18. století, kde pátrá po vrahovi mladá lady a její podivínský přítel - patolog Gabriel. Text, kterým je tahle knížka psaná jsem nikdy ještě podobný nečetla. I kdyby byla zápletka na nic, tak je požitek číst jak autorka tvoří skladbu textu. Ale i zápletka je výborná. Navíc to má ještě pak další tři díly, kdyby se ti to fakt líbilo. Takže doporučuji. :)
  http://www.kniznikavarna.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. 1. Veronika Košťáková
  2. ariko.madeincr@seznam.cz
  3. Tak úplně neočekávaně bych ti doporučila knížku Čokoláda :) vždyť víš, jak jsem se do ní zamilovala :)
  www.bichlicka.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 4. 1. Vendy
  2. vendy.vlk@seznam.cz
  3. Vampýrská akademie ... Knihu mohu doporučit opravdu mě okouzlila svým námětem a také charakterem hlavní hrdinky. :)

  OdpovědětVymazat
 5. 1)Knizni spajz
  2)knizni.spajz@gmail.com
  3)Zahrada kosti (nevim, jestli jsi ji uz cetla, jsem na mobilu a mam omezene moznosti na proklikani ;)). Tahle kniha ma uzasne temnou atmosferu a byla prvni, ktera me pro tebe napadla ;)

  Jinak samozrejme gratuluji k vyroci ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, vždy mi udělají radost :)

Používá technologii služby Blogger.